Hakkımızda

Hakkımızda

AFARK DANIŞMANLIK ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ; 2005 yılından itibaren başta elektronik güvenlik sistemlerinde sahip olduğu tecrübe ile kamu kurum ve kuruluşlara, özel sektör ve hususi mülklere terör, hırsızlık, gasp vb. suçlara karşı güvenliklerini sağlamak amacı ile hem danışmanlık hizmeti vermekte hem de elektronik güvenlik sistemleri alanında projelerini gerçekleştirmektedir. Çağın gerektirdiği en son teknolojik yenilikler ve güvenlik hizmetleri ile güvenliğinizin nasıl kontrol altına alınması gerektiğine dair rehberlik etmektedir.

Hakkımızda

AFARK DANIŞMANLIK ELEKTRONİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ;

2005 yılından itibaren başta elektronik güvenlik sistemlerinde sahip olduğu tecrübe ile kamu kurum ve kuruluşlara, özel sektör ve hususi mülklere terör, hırsızlık, gasp vb. suçlara karşı güvenliklerini sağlamak amacı ile hem danışmanlık hizmeti vermekte hem de elektronik güvenlik sistemleri alanında projelerini gerçekleştirmektedir. Çağın gerektirdiği en son teknolojik yenilikler ve güvenlik hizmetleri ile güvenliğinizin nasıl kontrol altına alınması gerektiğine dair rehberlik etmektedir.

Bu kapsamda tüm çevre ve bina güvenliği, personel geçiş kontrol sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, parmak izli geçiş kontrol sistemleri, yüz tanıma ve iris tanıma sistemleri, damar ve avuç içi tanıma sistemleri, CCTV kamera görüntüleme sistemleri, x-ray bagaj kontrol sistemleri, insan-araç kontrol ve dedektörlerle güvenlik kontrol noktaları, turnikeli geçiş sistemleri, biletli geçiş sistemleri, otopark ve bariyer sistemleri, hidrolik mantar bariyer, road blocker (blok bariyer), yer tuzağı (yol kapanı) yayalaştırma projeleri, otomatik araç geçiş sistemleri, OGS ve plaka tanıma sistemleri, araç altı görüntüleme sistemleri, trafik yönlendirme ve sinyalizasyon sistemlerinde gerek yurt içi gerekse yurt dışında proje hizmeti vermektedir.

  • Kartlı geçiş sistemleri
  • Tüm çevre ve bina güvenliği
  • Personel geçiş kontrol sistemleri
  • Parmak izli geçiş kontrol sistemleri
  • Yüz tanıma ve iris tanıma sistemleri
  • Damar ve avuç içi tanıma sistemleri

AFARK DANIŞMANLIKELEKTRONİKGÜVENLİK SİSTEMLERİ

AFARK DANIŞMANLIKELEKTRONİKGÜVENLİK SİSTEMLERİ

AFARK

Sağladığı tüm hizmetlerin müşterilerinde verimlilik ve rekabet avantajı oluşturacak çözümler olmasına özen göstererek, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmayı kendine VİZYON edinmiştir.